در شهر اصفهان سالن های همایش و سمینار و سالن جلسات متعددی وجود دارد که در طول سال نهادهای دولتی و غیر دولتی و شرکت ها مهم ترین جلسات و کنفرانس های خود را در آن برگزار می کنند.سالن های همایش سالن های بزرگتر با ظرفیت و گنجایش بالاتری نسبت به سالن جلسات هستند و امکانات و خدمات بالاتری هم دارند ، از نمونه سالن همایش اصفهان می توان سالن همایش شریعتی، سالن همایش اصفهان و سالن همایش نفیس را نام برد.

سالن هشت بهشت سالن برگزاری جلسات اداری و دوره ای و کنفرانس و کلاس ها و کارگاه های آموزشی و …می باشد.این سالن با ظرفیت 50 نفر در موقعیت دانشگاه اصفهان که از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است واقع شده است و فضای بسیار مناسبی دارد و از زیرمجموعه های سالن همایش نفیس می باشد و بهترین گزینه برای برگزاری جلسات علمی و کنفرانس شما خواهد بود. این سالن مجهز به سیستم صوتی تصویری،سیستم روشنایی و نورپردازی، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری ، اینترنت و وای فای، تلویزیون شهری و میکروفن بی سیم با کیفیت، آسانسور و پارکینگ و… می باشد.شما می توانید اطلاعات خود را در رابطه با سالن جلسات را به صورت اینترنتی دریافت کنید و در صورت لزوم نسبت به اجاره و رزرو سالن اقدام کنید. سالن مدیران هم مانند سالن هشت بهشت از نمونه سالن های اصفهان می باشد.

امکانات سالن هشت بهشت اصفهان

 به دلیل برگزاری جلسات و کنفرانس های علمی و پژوهشی متعدد در طول سال در این سالن امکانات مورد نیاز برگزار کنندگان جلسات فراهم شده است. از امکانات این سالن می توان به وجود سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای ، سیستم روشنایی و نورپردازی، سیستم تهویه مناسب، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری تلویزیون شهری، LED، USB ، میکروفن های بیسیم با کیفیت، تخته وایت برد، مانیتور، آسانسور و پارکینگ و…اشاره کرد.

سالن هشت بهشت
سالن هشت بهشت

صندلی و چیدمان

میزها به صورت مستطیلی و صندلی ها از نوع صندلی های کنفرانسی می باشند که بسیار نرم و راحت بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

نورپردازی و روشنایی

سیستم روشنایی و نورپردازی حرفه ای و مناسبی در سالن هشت بهشت تعبیه شده است.

سیستم های صوتی

سیستم صوتی در این سالن به گونه ای طراحی شده که صدا به صورت یکسان و یکنواخت در همه نقاط سالن شنیده می شود.

آدرس و موقعیت مکانی سالن هشت بهشت اصفهان

سالن هشت بهشت در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است واقع شده است. برای مراجعه حضوری به آدرس اصفهان، میدان آزادی،ابتدای هزار جریب ورودی های دانشگاه اصفهان مراجعه فرمایید.

ظرفیت سالن هشت بهشت

سالن هشت بهشت با ظرفیت 50 نفر متناسب برگزاری جلسات اداری و دوره ای و کنفرانس و کارگاه آموزشی می باشد.

اجاره و رزرو سالن هشت بهشت اصفهان

انتخاب سالن از تصمیم گیری های حائز اهمیت در برگزاری جلسات است ،سالن را باید از لحاظ امکانات و خدمات و پذیرایی و ارائه زمان مناسب برای برگزاری جلسات سنجید.سالن هشت بهشت با ظرفیت حدود 50 نفر متناسب با هر بودجه ای خواهد بود. شما می توانید با اجاره و رزرو از امکانات و خدمات نوین این سالن بهره مند شوید.

قیمت اجاره سالن هشت بهشت اصفهان

سالن جلسات هشت بهشت با بهترین امکانات و خدمات در بهترین نقطه شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان واقع شده است و متناسب با هر بودجه ای می باشد. ظرفیت سالن 50 نفر و قیمت رزرو و اجاره در این سالن بسیار مناسب می باشد. با برگزاری جلسات به صورت ادواری و دوره ای در سالن هشت بهشت از تخفیفاتی ویژه ای برخوردار خواهید شد.

مدت زمان برگزاری

سالن هشت بهشت با گنجایش و ظرفیت 50 نفر بهترین سالن برای برگزاری جلسات شما عزیزان خواهد بود. زمان برگزاری جلسات در این سالن می تواند تا 5 ساعت به طول بیانجامد.

سالن هشت بهشت
سالن هشت بهشت

سالن هشت بهشت مناسب برگزاری انواع جلسات

 در این سالن جلسات اداری و دوره ای که جلسات درون تیمی هستند به طور مرتب برگزار می شوند. در آن جلسات به طور رسمی کارهایی که انجام داده اند را مرور می کنند و در جهت بهبود روند کارشان تبادل نظر می کنند.جلسات دوره ای به شرح زیر می باشد.

  • جلسه برنامه روزانه که بسیار کوتاه و درون تیمی است.
  • جلسه تاکتیکی هفته ای که مدیران ارشد سازمان ها به صورت هفتگی جلسه برگزار می کنند.
  • جلسه استراتژیک ماهانه به صورت ماهانه برای دستیابی به اهداف بزرگ برگزار می شود.
  • جلسه فصلی خارج از شرکت که بعضی از شرکت ها که می خواهند جلساتی خارج از شرکت و به دور از سر و صدا برگزار کنند را شامل می شود که در شروع یا پایان فصل برگزار می کنند.
  • جلسات مجامع عمومی سالیانه که در مجمع عمومی و برای حل مسائل مهم و حفظ و صلح و امنیت برگزار می شود.

معرفی سایر خدمات و سالن های مجموعه

این سالن از زیر مجموعه های تالار نفیس است که شامل چند بخش مختلف می باشد. سالن همایش ، سالن کنفرانس ، سالن آمفی تئاتر و سالن پذیرایی و غذاخوری از زیر مجموعه های تالار نفیس هستند. سالن مدیران هم مانند سالن هشت بهشت سالن جلسات و کنفرانس می باشد که ظرفیت حدودی 50 نفر را دارد.