در شهر اصفهان سالن های متعددی برای برگزاری همایش و سمینار و جلسات وجود دارد.در طول سال شرکت ها، نهادهای دولتی و غیر دولتی مهم ترین همایش های خود را در این سالن ها برگزار می کنند.سالن های همایش و سمینار سالن های بزرگتر با ظرفیت بالاتری  نسبت به سالن جلسات هستند و امکانات بالاتری هم دارند. از نمونه سالن همایش اصفهان می توان سالن همایش اصفهان، سالن همایش شریعتی و سالن همایش نفیس را نام برد.

سالن مدیران سالن برگزاری جلسات اداری و دوره ای، کنفرانس ها، کلاس های آموزشی و کارگاه آموزشی و …. با ظرفیت حدود ۳۰ نفر می باشد. این سالن در موقعیت دانشگاه اصفهان واقع شده و فضای بسیار مناسبی دارد واز زیر مجموعه های  سالن همایش شریعتی می باشد. بهترین گزینه برای برگزاری جلسات علمی و پژوهشی شما عزیزان می باشد. این سالن مجهز به سیستم صوتی تصویری حرفه ای، سیستم روشنایی و نورپردازی، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اطفاء حریق، اینترنت و وای فای، تلویزیون شهری و میکروفن بی سیم با کیفیت ، آسانسور و پارکینگ و…. می باشد. ضمنا شما محققین و علاقه مندان و دانشجویان عزیز می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با سالن جلسات به صورت اینترنتی دریافت کرده و در صورت لزوم نسبت به رزرو و اجاره سالن اقدام نمایید. سالن هشت بهشت هم مانند سالن مدیران از نمونه سالن های اصفهان می باشد.

امکانات سالن مدیران اصفهان

به دلیل برگزاری جلسات و کنفرانس های علمی در این سالن امکانات مورد نیاز برگزارکنندگان فراهم شده است .سیستم های صوتی و تصویری و نورپردازی و روشنایی به روز و حرفه ای، برق اضطراری، سیستم اطفا حریق، سیستم گرمایش و سرمایش، تلویزیون شهری و میکروفن های بیسیم با کیفیت،USB و ویدیو پروژکتور،تخته وایت برد، آسانسور و پارکینگ و ….از امکانات سالن مدیران می باشد. 

سالن مدیران
سالن مدیران

صندلی و چیدمان

در این سالن میزها به صورت کنفرانسی و مستطیل شکل چیده شده اند .صندلی ها از نوع صندلی های کنفرانسی که مخصوص سالن کنفرانس و جلسات می باشند استفاده شده که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و به گونه ای طراحی شده اند که منجر به خستگی افراد نشود.

نورپردازی و روشنایی

سیستم روشنایی و نورپردازی مناسبی در سالن تعبیه شده است.

سیستم های صوتی

سیستم صوتی به گونه ای طراحی شده که صدا به شکل یکسان در همه نقاط سالن یکنواخت شنیده می شود.

آدرس و موقعیت مکانی سالن مدیران اصفهان

سالن مدیران در یکی از بهترین نقاط شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران است واقع شده است. به منظور مراجعه حضوری به آدرس اصفهان میدان آزادی ،ابتدای هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کنید. 

ظرفیت سالن مدیران 

سالن مدیران با ظرفیت ۳۰ نفر متناسب برگزاری جلسات اداری و دوره ای و کلاس های آموزشی و کارگاه های آموزشی می باشد.

اجاره و رزرو سالن مدیران اصفهان

در اجاره و رزرو سالن باید توجه کنید که انتخاب سالن یکی از تصمیم گیری های حائز اهمیت در برگزاری جلسات می باشد و باید سالن را را از جهات مختلف از لحاظ خدمات و امکانات و ارائه زمان مناسب برای برگزاری جلسات بسنجید. شما می توانید با رزرو و اجاره سالن جلسات مدیران از بهترین امکانات و خدمات و ارائه زمان مناسب برای برگزاری جلسات خود بهره مند شوید.سالن جلسات مدیران با ظرفیت حدود ۳۰ نفر مناسب با هر بودجه ای خواهد بود.

قیمت اجاره و رزرو سالن مدیران 

سالن جلسات مدیران با بهترین امکانات و بهترین خدمات و بهترین پذیرایی و ارائه زمان مناسب در بهترین نقطه شهر اصفهان و در داخل دانشگاه اصفهان که یکی از معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران است بهترین سالن برای برگزاری جلسات متناسب با هر بودجه ای می باشد. ظرفیت سالن مدیران ۳۰ نفر و قیمت اجاره و رزرو این سالن بسیار مناسب می باشد و برگزاری جلسات به صورت ادواری و دوره ای در این سالن از تخفیفات ویژه ای برخوردار است.

مدت زمان برگزاری

سالن مدیران با گنجایش ۳۰ نفر بهترین سالن جلسات برای برگزاری جلسات و کنفرانس های شما خواهد بود. زمان برگزاری در این سالن 4 ساعت می تواند به طول بیانجامد.

سالن مدیران
سالن مدیران

سالن مدیران مناسب برگزاری انواع جلسات

جلسات اداری و دوره ای که جلسات درون تیمی می باشند معمولا به طور مرتب برگزار می شوند. در آن جلسات به طور رسمی یا غیر رسمی کارهایی را که انجام داده اند را مرور می کنند و در جهت بهبود روند کار تبادل نظر کرده و با خرد جمعی تصمیم نهایی را اتخاذ می نمایند.در این جلسات ایده های نو و خلاق را به خدمت می گیرند و اهداف آینده ی جلسات را تعیین می نمایند.جلسات دوره ای می تواند به شرح زیر تقسیم بندی می شود‌.

  • جلسه برنامه روزانه: که بسیار کوتاه و درون تیمی است.
  • جلسه تاکتیکی هفته ای: که به صورت هفتگی برگزار می شود و باید مدیران ارشد همه بخش های سازمان حضور داشته باشند.
  • جلسه استراتژیک ماهانه: این نوع جلسات دوره ای به صورت ماهانه برای دستیابی به اهداف مشخص برگزار می شود. 
  • جلسات فصلی خارج از شرکت: در این جلسات برای اهداف بلند مدت برنامه ریزی می کنند. بعضی از شرکت ها جلساتی را شروع هر فصل یا پایان آن برگزار می کنند که به محیطی آرام و به دور از سروصدا و خارج از شرکت نیاز دارند.
  • جلسات مجامع عمومی سالیانه: در مجمع عمومی شکل می گیرد که اغلب برای مسائل مهم مانند حفظ صلح و امنیت می باشد.

معرفی سایر خدمات و سالن های مجموعه

سالن مدیران از زیر مجموعه سالن های تالار شریعتی است .تالار شریعتی شامل چند بخش مختلف می باشد سالن همایش،سالن کنفرانس، سالن آمفی تئاتر و سالن پذیرایی و غذاخوری خلیج فارس که قابلیت پذیرایی 500 نفر را دارد.سالن هشت بهشت هم مانند سالن مدیران سالن کنفرانس و جلسات می باشد و ظرفیت حدود 50 نفر را داراست.